4 Adet Mobil Cihazı Aynı Anda Şarj Edin

Mobil dünya gün geçtikçe kendini yenilemeye ve vazgeçilmez olmaya devam ediyor.Tabi bu gelişme devam ederken de beraberinde ufak tefek sorunlar getiriyor.

Bunların en başında da şarj sorunu geliyor. Örneğin bir dizüstü bilgisayarınız bir tabletiniz ve bir akıllı telefonunuz olduğunu düşünelim. Etkin bir şekilde gün içinde kullanıldığında hepsinin şarjı bitiyor. Bunların hepsini bir şarj etmek bazen insana eziyet olabiliyor. Hangisinin kablosu nerede hangisini hangi prize takayım vs.

ayni_anda_sarj_1

Bütün Mobil Cihazlarınızı Aynı anda Şarj edin.

Leitz Complete serisinin çıkarmış olduğu Masaüstü Şarj Cihazı ile 4 adet Mobil cihazını aynı anda şarj edebiliyorsunuz. Aynı anda 4 cihazın fazla yer kaplamadan şarj edilebildiği bu cihazla 4 adet usb girişiyle 3 telefon ve bir tablet şarj edebiliyorsunuz.

Masaüstü Şarj cihazı ile kablo karmaşasına ve priz yeri arama derdine son veriyorsunuz. Artık şarj aleti aramak zorunda kalmayacaksınız. Bu şarj cihazında ipad gibi yüksek şarj gücü isteyen sistemler bile şarj edilebiliyor.

ayni_anda_sarj_3

Siyah renk ve beyaz renk seçenekleri sunan Leitz Complete serisi Masaüstü Şarj Cihazı mobil cihazların şarj edilmesinde büyü yenilik sağlayacak gibi görünüyor.
ayni_anda_sarj_2 ayni_anda_sarj_1

 

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>