Akıllı Telefonlar İçin Hamilelik Uygulaması

Merhaba Arkadaşlar;

Akıllı telefonlar için günlük hayatı kolaylaştıran her türlü uygulama artık çıkmaktadır. Bunlardan birisi olan Hamilelik Uygulaması birçok özelliği ile hamile bayanlar için oldukça kullanışlı bir uygulama.

hamilelik_uyg_3

Tamamen ücretsiz olan ve gebelik boyunca size oldukça yararlı bilgiler sunan bu programla hamileliğinizi ay ay takip edebilecek ve uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanabileceksiniz.

hamilelik_uyg_2

Hamilelik Uygulamasında Hangi Özellikler bulunmaktadır?

Hastalıkların Tedavisi

Hamileliğiniz boyunca karşılaşacağınız hastalıklar, bu hastalıklarla ilgili bilgiler ve tedavi önerileri uygulamanın içerisinde bulunmaktadır.

Hamileliğin Sorumlulukları

Hamileliğin bayanlara yüklediği sorumluluklar oldukça fazladır. Bu sorumluluklar ve hamilelik boyunca yapmanız gerekenler yine bu uygulamada sizlere belirtilmektedir.

Bebek Bakımı

Yeni doğan bebeğinizin bakımı ile ilgili tüm detaylar ve pratik çözümler ile bebeğinizi gelişim süreci hakkındaki her şey.

Doğum Giderken

Doğuma giderken hastanede yanınızda götürmeniz gereken eşyalar, size lazım olacak her şey uygulamanın içerisindeki listede mevcut.

hamilelik_uyg_1

Doğum Öncesi

Artık doğuma yaklaştınız ve her an tetiktesiniz. Doğum öncesi belirtilerin neler olduğunu bu uygulamada öğrenebilirsiniz.

Doğum Öncesi ve Sonrası Beslenme

Hamileliğiniz boyunca ve doğum olduktan sonra hem kendinizin hem de bebeğinizi sağlığı için ne tür besinler almalısınız? Ne tür besinlerden uzak durup, hangi vitaminleri almalısınız? Tüm bunların anlatıldığı zengin içerik.

Doktor Seçimi

Hamilelik boyunca size çok yardımı dokunacak olan doktorunuzu seçerken nelere dikkat etmelisiniz ufak detaylar.

Acil Durum Bildirimi

Acil Durumlarda uyglamaya eklediğiniz yakınlarınıza yerinizi bildiren acil durum alarmı bu uygulamada mevcut.

Randevu Sistemi

Randevu sistemi sayesinde randevularınızı telefonunuza zamanlayabilir, telefonunuzun sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

 hamilelik_uyg_4

Uygulamayı indirmek için Hamilelik Uygulaması İndir siteyi ziyaret ediniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>