Antropi Teach Programı Kullanımı

Merhaba Arkadaşlar;

Etkileşimli tahtalarda Faz 1 okullarında starboard programı kurulu gelmekteydi ancak faz 2 okullarında gelen etkileşimli tahtalara Antropi teach programı kurulu olarak gelmektedir. Ben bugün sizlere antropi teach programı nedir ve nasıl kullanılır anlatmaya çalışacağım.

Etkileşimli Tahta Antropi Teach Porgramı İle Neler Yapılabilir?

Arkadaşlar antropi teach programı pdf, jpeg, word ve benzeri bir çok dosyayı içine nesne veya arka plan olarak aktarabileceğimiz ve bu aktardığımız nesneler üzerinde çizimler yapabileceğimiz kullanışlı bir programdır.

Ayrıca antropi teach programı ile bünyesinde buluna farklı çizim nesneleri ile çizimler yapabilir, derslerde kendinize kolaylıkla materyaller oluşturabilirsiniz.

Antropi etkileşimli tahtalarda ekran görüntüsünü alabilir ve bu görüntü üzerinde yine çizimler yapabilirsiniz.

Ayrıca antropi programında farklı tahta desenleri ile dersinize uygun deseni seçebilir, ayrıca dakika ölçer ile zamanı kullanmanız gereken durumlarda kronomotreyi çalıştırabilirsiniz.

Şimdi isterseniz ekran görüntülerine bakalım.

Resimlerle Antropi teach kullanımı

antropi1

 

Yukarıdaki resimde yan taraftaki öğeleri kullanarak renk seçebilir, kalem ve fırça aracı ile çizimler yapabilir, bir alttaki el işareti ile sahneye aktardığınız nesnelere seçim yapabilirsiniz.

Bilgisayar simgesi sizi masaüsütüne götürecek artı simgesi ile de ek seçenekleri ekleyebileceksiniz.

 

antropi2

 

Artı simgesine tıkladığınızda karşınıza çıkan ufak pencerede ekleyebileceğiniz bir çok seçenek mevcut bu seçenekleri kullanabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki antropi teach kullanma kılavuzunu inceleyebilirsiniz

Antropi teach kullanma kılavuzu

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>