Bilgisayarınızı Tablet Gibi Kullanın…

Merhaba Arkadaşlar;

Bilgisayarlar evet hayatımızın her anında yanımızdalar ancak akıllı telefon ve tabletler sanki bilgisayarların yavaş yavaş önüne geçer gibi olmaya başladı. Haliyle bilgisayarda büyük bir ekranda tablet ve telefonlardaki uygulamaları açmak isteyen arkadaşlar olabilir. Bugün sizlere bilgisayarınızı tablet gibi kullanmayı ve android uygulamalarını bilgisayarınızda nasıl çalıştıracağınızı anlatmaya çalışcağım.

 

Arkadaşlar android uygulamaları bilgisayarımızda çalıştırabilmek için bluestacks adında bir program indirip bilgisayarımıza kuracağız ve ardından google play de bulunan her uygulamayı rahatça bilgisayarımıza indirip kuracağız.

Bluestack Nasıl Yüklenir?

Öncelikle her zaman olduğu gibi resmi sitesine gitmek için bluestacks yazıp google da aratıyoruz ve en üstte çıkan sayfaya giriyoruz. Ardından karşımıza bluestack indirme bağlantısı gelecek 294 mb büyüklüğündeki dosyayı indiriyoruz.

bluestacks

 

Bluestacks indirdikten sonra dosyayı aç diyor ve kuruluma geçiyoruz. Bilgisayarı tablet gibi kullanmaya çok az bir zaman kaldı.

bluestacks2

bluestacks3

Kurulum yaklaşık 10 dakika sürmekte tabi bilgisayarınızın özelliğine göre de değişebilir. Artık bluestacks yüklendi bu pencerede tüm uygulamaları yükleyebilir. Kendi bilgisayarınızı tablet ya da akıllı telefon gibi kullanabilirsiniz.bluestacks4

bluestacks5

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

1 Yorum

Bilgisayarınızı Tablet Gibi Kullanın… için Bir Cevap

  1. Pingback: Bluestacks üzerinden Whatsapp Kurun | Bilge Site

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>