Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Kurtarın

İnternette dolaşırken, arkadaşımızdan aldığımız usb belleği bilgisayara taktığımızda, Mailimizde vs. bilgisayarımıza zararlı yazılım bulaşabilmesi için o kadar fazla neden var ki. Ne yazık ki antivirüs programlarının artık çoğunun ücretli olması bizi farklı arayışlara yönlendiriyor.

combofix__logo

İşte bilgisayarımıza bulaşan farklı türden zararlı yazılımlardan kurtulmanın bir çok yolu olmasına rağmen biz sizlere bugün Combofix isimli yazılımı anlatmaya çalışacağız.

 

Combofix Nedir?

sUBs firmasın tarafından hazırlanan bu program bilgisayarınıza zarar veren malware denilen zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlayan dünyada en çok kullanılan malware yazılımlarından biridir. Combofix bir antivirüs programı değildir. Sadece çalıştırdığınızda aktif olur ve varsa kapsama alanındaki zararlı yazılımları yok eder.

Combofix Ücretli Midir?

Hayır kesinlikle ücretli değildir. Kendi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Combofix Nasıl İndirilir, Nasıl Kullanılır?

Öncelikle combofixi kendi internet sitesinden indirmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için;

Combofix Official Web Site

adresine giderek Download Now seçeneğini tıklayarak 4.95 mb boyutundaki programı indiriyoruz. Daha sonra programın kurulumunu açarak “I Agree” seçeneğini tıklayarak artık bilgisayarımızı Combofixin ellerine bırakıyoruz.

Combofix kullanımına ait ekran görüntüleri aşağıdadır. Lütfen programı kullanmadan önce inceleyiniz.

combofix_1 combofix_2 combofix_3 combofix_4 combofix_5

 

 

 

 

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>