Call of Duty Advanced Warfare Oyun İçi Videosu

call_of_duty_1

Daha önce 4 Kasım 2014 de piyasaya çıkarılacağı söylenen Call of Duty serisinin yeni oyunu Advanced Warfare için Firma yeni oyun içi tanıtım videosunu yayınladı.

Videoyu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Tanıtım Videosu

Geçtiğimizi haftalarda oyun hakkında merak edilenleri ve belgesel tadında bir video Activision tarafından yayınlanmıştı. Ancak bu kez Firma oyun içi görüntüleri yayınlayarak oyunseverlerin iştahını bir kez daha kabarttı.

Call of Duty Advanced Warfare için Firmanın harika grafik performansı ortaya koyduğundan bahsedebiliriz. Oyunun çıktığı dönemlerdeki oyunlarla kıyaslandığında her zaman en başlarda olduğunu söyleyebiliriz ancak bu sefer gerçekten grafik kalitesi olarak çok iyi bir işe imza atmışlar.

call_of_duty_2

Artık insanların daha fazla zıplandığını oyunda görebileceksiniz. Çünkü Call of Duty’nin yeni oyununda oluşturulan yeni kostümler farklı özelliklere sahip olacak.

Tekrar belirtelim heyecanla beklenen oyunun çıkış tarihi 4 Kasım 2014.

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>