En Çok Oynanan 10 Android Oyunu

Akıllı Telefonlar artık hayatımızın içine o kadar fazla girdi ki, durakta, otobüste, işte, evde veya herhangi bir boş zamanda hemen telefonumuzu çıkarıp ya sosyal paylaşım sitelerine giriyoruz ya da bizi içine çeken o mükemmel oyunları oynamaya başlıyoruz.Peki şu ana kadar binlerce android oyununun içinde en fazla öne çıkan hangisi size bu yazımızda En fazla oynanan 10 akıllı telefon oyununu yazmak istedim

 1. Candy Crush Saga

Facebookta popüler olan ve rekorlar kıran, farklı renkteki şekerlerin patlatılarak oynandığı oyun. Toplamda 500 seviyeden oluşur.

candy_crush_Saga

 2. Draw Something

Bir nesnenin resmini çizerek tahmin etme üzerine kurulmuş bir oyun. Daha iyi çizmek tahminleri kolaylaştırıyor.

draw_something

 3.  Diamond Dash

Aynı renkleri bir araya getirerek, sihirli güçlerle beraber oynanan oyun. Çok fazla oynanmasının sebepleri arasında Facebooktaki turnuva etkinlikleri yatıyor.

diamond_dash

 4. Bucketz

Sonradan ücretli olacağı söylenen bu oyun tamamen denge üzerine kurulmuş bir oyundur.

Bucketz

5. Flow

Zeka oyunu sevenlerin çok fazla ilgi gösterdikleri oyunlardan bir tanesi Flow. Boşta kutu bırakmadan aynı renkteki noktaları birleştirmek oyunun amacı

flow

 

6. Hay Day

Tüm yaşta insanların dikkatini çekmiş Facebookta popüler olan oyunlardan bir tanesi Hay Day. Tarla oyunlarının en popüleri de diyebiliriz tabi ki buna.

hay_Day

 

7.Temple Run

Dikkat ve hızın çok önemli olduğu bu oyunda arkanızdaki canavarlara takılmadan hızlıca engelleri geçip altınları toplamanız gerekiyor.

temple_run

 

8.Fruit Ninja

Reklamlara dahi konu olmuş bu oyun da en fazla oynanan oyun sıralamasında 8. sırada yer alıyor. Tek amaç bombalara dokunmadan meyveleri kesmek.

fruit_ninja

 

9.Song Pop

Müzik bilgisine görenlerin oldukça ilgisini çeken bir oyun Song Pop.

song_pop

10.Smurfs Village

Şirinler bu kez karşımıza çizgi film olarak değil oyun olarak çıkıyor. Bu kadar fazla izlenen bir çizgi filmin oyunu çıkarsa elbette bu listede ilk 10 girmek kolay oluyor.

smurs_village

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>