Format Sonrası Otomatik Program Kurmak

Arkadaşlar artık çoğu bilgisayar kullanıcısı format atmak için bilgisayarını bilgisayarcılara teslim etmek zorunda kalmıyor. Herkes artık kendi bilgisayarını kendisi formatlayabiliyor.

ninite_2

Tabi ki bana göre formatlamak için kolay kısmı. Yeni işletim sistemi kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın sürücülerini yüklemek ve ihtiyacınız olan programlar yüklemek işin zor kısmı.

Başlığımızdan da anlaşılacağı gibi şimdi sizlere ihtiyacınız olan programları kolay yoldan nasıl yükleyeceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle belirtmemiz gereken bir durum var ki Format ve işletim sistemi yükleme işlemlerinin ardından bilgisayarınızın ağ sürücülerinin yüklü olması gerekir. Çünkü bu sistem internet üzerinden çalışmakta.

ninite_!

Sürücüleri yükledikten sonra gerekli programları yüklemek için aşağıdaki adrese giriyoruz.

Ninite Otomatik Program Yükleme Portalı

Siteye giriş yaptınız ve şimdi gerekli olan programlara mouse yardımı ile tik koyuyoruz. Ardından “Get Installer” seçeneğini tıklayarak yükleyici programı indiriyor ve çalıştırıyoruz. 

Seçilen tüm programlar belirli bir süre sonra bilgisayarınıza yüklenecektir. Sürekli kendi bilgisayarına veya arkadaşlarının bilgisayarlarına format atan kişiler için oldukça kullanışlı bir sistem olduğunu düşünüyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>