Freemake Video Downloader Kullanımı (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar

Youtube ya da herhangi bir video indirme olayı oldukça sıkıntılı bir olay özellikle de bilgisayar bilginiz çok iyi de değilse oldıkça zor hale gelebiliyor.

Bugün sizlere oldukça kullanışlı olan Freemake Video İndirme programını anlatacağım. Bu program sayesinde izlediğiniz videonun bağlantısını tıkladığınız anda indirme işlemini istediğiniz formatta başlatabileceksiniz.

freemake

Freemake programı size lisans vs. sorunlar çıkarmaz çünkü tamamen ücretsizdir. Ayrıca bu alanda çok başarlı olan Internet download Manager gibi bazılarını yakalayıp bazılarını yakalamama gibi bir derdi de yoktur. Bağlantısını kopyaladığınız her videoyu bulur ve istediğiniz formatta indirir.

Bence video indirme programları arasında en kullanışlı programlardan birisi olmaya aday bir program Freemake Video Downloader.

Freemake Video Programı İndirme ve Kurulum

Freemake programı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız ve Freemake Video Downloader programını indirip sürekli next diyerek kurulumu yapınız. İçerisinde yer alan 2 adet program var onları kurmamak için custom seçeneklerini seçip ilerleyelim ve programı kuralım

Freemake programı indirme bağlantısı

Freemake Video Programı Kullanımı

Arkadaşlar kurulum tamamlandıktan sonra izlediğimiz videoyu açalım. Ben size örnek olarak youtube’ dan herhangi bir videoyu açtım ve adres satırındaki adresi kopyaladım.

freemakevideo

Şimdi Freemake Video indirme programını açtım ve Paste Url bağlantısına tıklayalım.

freemakevidee2

Kopyaladığınız bağlantı otomatik olarak programa yapışacaktır. Ardından da karşımıza bir pencere açılacak.

freemakevidee4

Şimdi yapmanız gereken videonun kalitesini ve türünü seçmeniz.

Ayrıca burada videoyu nereye kaydedeceğimizi de seçiyoruz. Ardından download seçeneği ile bilgisayarda istediğimiz yere videoyu indiriyoruz.

freemakevidee5

 

Burada indirmenin tamamlanmasını bekliyoruz ve burası dolunca indirmemiz tamamlanmış oluyor.

Yapamadığınız ya da sormak istediğiniz konularda lütfen yorum bölümünden bizimle irtibata geçiniz

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>