İETT’ den Mobil Uygulama. “Oraya Nasıl Giderim”

İETT Mobil “Oraya Nasıl Giderim Uygulaması”

oraya_nasil_giderim_2

Daha önce internet üzerinde yer alan İETT’ nin oraya nasıl giderim uygulaması artık mobil cihazlara uyarlandı. Tüm akıllı telefonlarda kullanılabilen uygulama ile İstanbul’ da toplu taşıma araçlarını kullanacak kişiler hangi araçları kullanacaklarına mobil cihazlardan bakabilecekler.

İETT’ nin 2009 da başlattığı Akıllı Ulaşım teknolojisi yeni bir uygulama ile adeta taçlandırıldı. Oraya Nasıl Giderim uygulaması mobil cihazlarda hizmete sunuldu.

Geçen yıl MobİETT Akıllı Durak uygulaması kısa sürede 500 bin e yakın kişi tarafından telefonuna yüklenmiş ve kullanılmaya başlanmıştı. Bu gelişmenin üzerine İETT yetkilileri bulundukları yerden hangi araca bineceklerini gösteren en yakın durağın neresi olduğunu ve birçok seçeneği gösteren bu uygulamayı geliştirme gereği duydular.

oraya_nasil_giderim_1

Uygulama Nasıl Yüklenir?

İETT ile ilgili tüm uygulamalara aşağıda vereceğimiz bağlantıdan ulaşabilirisiniz.

İETT Mobil Uygulamaları ve Oraya Nasıl Giderim

İETT mobil uygulamaları ve Oraya Nasıl Giderim Uygulamasını indirmek için yukarıda verilen bağlantıya gidiniz.

İETT’ nin başlattığı uygulama ile artık Durak bilgileri, Hat bilgileri, Bulunduğunuz yerden istediğiniz bir yere nasıl gideceğinizi ve otobüsün nerede olduğu gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>