LINE Kullanıcılarına Bayram Müjdesi

Merhaba Arkadaşlar;

Mobil dünyada mesajlaşma alanına bambaşka bir bakış açısı getiren Lıne yetkilileri Türkiye’ yi bayramda unutmadılar. Türkiye’ de bulunan Lıne kullanıcıları için bayramda hareketli stickerlar oluşturdular.

Lıne firması bayrama özel oluşturduğu hareketli sticker seti ile Türkiye’ deki kullanıcılarını da düşünmüş oldu. Artık LINE üzerinden bayram mesajı yollayan kullanıcılar sade bir yazılı mesaj yerine görüntülü ve hareketli olan stickerlarla mesajlarını yollayabilecekler.

line_5

 

Bayramda sevdiklerine hareketli hoş bayramlaşma mesajını Line üzerinden göndermek isteyenler, LINE hesaplarından Sticker Dükkanına girerek ücretsiz olarak hareketli eğlenceli Line stickerlarına erişebilecekler.

Line Sticker Dükkanında indirebilecekleri setin adı “İyi Bayramlar” aklınızda bulunsun. Sevdiklerinize sadece yazılı mesaj yollamayın, görüntülü şık mesajlar yollayın.

Tüm Dünyada 500 milyona yakın kullanıcısı olan LINE Türkiye’ de gençler tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Bunu göz önünde bulundurmuşlar ki Line firması Bayram stcikerlarını indirip en fazla paylaşan 20 kişiye 20 Adet Ipad vereceğini duyurdu. Ve daha şimdiden reklamları televizyonlarda ve internette dönmeye başladı.

line_2

 

Bayramda kullanılacak olan İyi bayramlar stickerlarının içerisinde Türk motiflerinden bir çoğuna rastlamak mümkün. Ev baklavasının dahi bulunduğu Renkli Line mesajlarında “Bayramda Küslük Olmaz” , “El Öpmeye Geliyoruz” gibi mesajların bulunması dikkat çekiyor.

line_4

LINE’ dan 20 kişiye Ipad Hediyesi

Lıne 31 temmuz tarihine kadar İyi Bayramlar Stickerını Sticker dükkanından indirip en fazla kullanan 20 kişiye Ipad hediye edeceğini açıkladı. Şimdidedn kullancılar bayramın gelmesini ve hediye Ipadlerden kazanmayı hedefliyorlar.

line_1

 

Şimdi sizlere Line ın Türkiye için hazırlamış olduğu Lıne İyi Bayramlar Sticker’ ının yer aldığı reklam filmini sunuyoruz. Aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

LINEhodong_promotionimage_out

Line Türkiye İyi Bayramlar Reklamı

Video İzleme Bağlantısı : http://www.youtube.com/watch?v=N1P60Gq2J68

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>