Samsung Galaxy Note 4 Geliyor

galaxy_note

 

Samsung Galaxy S5 in ardından Note 4 ile Akıllı Telefon piyasasında rakiplerini zorlamak için elinden gelenin en iyisini yapacak gibi görünüyor.  2014 ün eylül ayında piyasaya sürüleceği öngörülen telefon için oldukça fazla söylentiler dolaşmakta.

İşte Bu Söylentiler:

Ürünün Türkiye’ deki satış fiyatı ne kadar olacak?

Ürün Türkiye’ ye 2000 tl nin altında bir fiyatla girmeyeceği düşünülüyor.

Ekran Özellikleri Neler Olacak?

İlk Note 5.3 ve ardından da 5.5, 5.7 geldiği düşünülürse Samsung Galaxy Note 4 ün de 5.9 inç büyüklükte bir telefon olması beklenmektedir. Amoled ekranla oldukça başarılı bir ivme yakalayan Samsung’ un bu kez PLS LCD ekran kullanacağı da söylentiler arasında.

Güç özellikleri bakımından Note 4

64 bit işlemcili akıllı telefonlar üzerinde oldukça yoğun çaba harcayan Samsung için yeni gelecek telefonunda 64 bit işlemci ve 4 GB ram dahil olacak gibi görünmekte.

Kamera Özellikleri

Oldukça kuvvetli bir söylenti olduğunu söylemekle beraber 20 megapiksellik kamera ile Fotoğraf makinalarına taş çıkaracak bir Samsung gelebilir.

Diğer Özellikler

Samsung Galaxy S5 de yakalanan toz ve su geçirmezlik özelliği bu seride de devam edecek gibi görünüyor. Ayrıca kablosuz şarj konusuda gündemde oldukça yer kaplamaktadır.

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>