Sony Xperia Z2 Güncelleme

Sony’ nin beğenilen akıllı telefonu Xperia Z2 için bir güncelleme daha duyuruldu. Akıllı telefon piyasasına hızlı giriş yapan Z2 için bu güncelleme 2 hafta içerisinde 2. olacak.

Avrupada bir çok Sony satış mağazasında mayıs ayında satışa sunulacak olan Sony Xperia Z2 teknik özellikleri ve görüntüsüyle adından bir hayli söz ettirmişti. Daha 2 hafta önce yeni bir güncelleme yayınlanmasına rağmen hız kesmeyen Sony yetkilileri 2. bir güncelleme daha yayınladılar.

Sadece belli başlı satış noktalarında sınırlı sayıda satılan akıllı telefon için yayınlanan bir önceki güncellemede grafik, kamera ve sesli arama özelliklerinde ciddi bir iyileştirme yapılmıştı.

Sony Xperia Z2 için yayınlanan 2. OTA güncellemesinde ise ne tür değişikliklerin yapıldığı resmi olarak açıklanmadı. Ancak teknoloji severlerin yorumlarına göre bu güncelleme ile yine telefon performasının arttırılmaya çalışıldığı ve ufak tefek hataların giderildiği söyleniyor.

sony_xperia_1 sony_xperia_2 sony_xperia_3 sony_xperia_4

 

 

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>