Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

Günümüzde insanlar artık bilgisayarları 2. plana atar gibi oldular. Bunun tek sebebi ise akıllı telefonlar. Artık akıllı telefonu olan herkes telefonundan kolayca internete girebiliyor, takip etmek istedikleri her şeyi telefondan takip edebiliyorlar.

Bu gelişmelerin akabinde de birçok yazılım şirketi yeni uygulamalarla telefonları daha etkin bir şekilde kullanabilmenin yollarını gösteriyorlar. Bu programlardan bir tanesi olan Tapatalk Nedir? Tapatalk Nasıl Kullanılır? Telefona tapatalk nasıl kurulur? Bunları anlatmaya çalışacağız.

tapatalk_1

Tapatalk Nedir?

Tapatalk internette yer alan forum sitelerini daha hızlı ve rahat gezebilmek için ve bunu yaparken de en az internet verisi harcayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Özellikle kotalı kullanıcıların forumları rahat dolaşabilmeleri için çok kullanışlı bir uygulamadır.

Tapatalk Nasıl İndirilir? Tapatalk Telefona Nasıl Kurulur?

Öncelikle Telefonunuzun güvenlik duvarını açtıktan sonra aşağıda verdiğimiz adrese giderek programı indiriniz ve telefonunuza kurun. Kesinlikle programda herhangi bir ücret yoktur.

Tapatalk İndir

Tapatalk indirip kurduktan sonra rahatça forum sitelerine girip gezinti yapabilirsiniz. İşte tapatalk ile giren bazı forumlardan ekran görüntüleri;

tapatalk_4 Tapatalk3_3 Tapatalk_5   Tapatalk_2

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>