Ücretsiz Antivirüs AVG Nasıl Kurulur?

Merhaba Arkadaşlar;

 

Ücretli antivirüs programı satın almak istemeyen ve ücretsiz bir iki adet antivirüs programı ile ben idare ederim diyen bilgisayar kullanıcıları için yine bir gayet başarılı antivirüs programı tanıtmak ve bilgisayara kurulumunu resimli olarak anlatmak için bir konu hazırladım.

Arkadaşlar avira ile beraber avg en çok kullanılan ücretsiz antivirüs programları arasında yer almaktadır. Son zamanlarda avg yeni virüsleri bulmakta biraz daha önde olsa da birbirleri ile kıyaslandıklarında çok fazla üstünlükleri olduğu söylenemez. Bu yüzden ister AVG, ister Avira olsun hangisini tercih ederseniz bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz Antivirüs AVG İndirme ve Bilgisayara Kurma

Arkadaşlar google a avg free yazıp en üstte çıkan bağlantıya tıklıyoruz.

avg1

Burada en üst bağlantıya tıkladıktan sonra aviranın resmi sitesine gidiyoruz.

avg2

Burada sol tarafta bulunan free download simgesine tıkladıktan sonra sol alt köşeye 2.8 mb büyüklüğünde bir dosya inecek takip ediyoruz.

avg3

Arkadaşlar bu avg dosyası indikten sonra sizin yapmanız gereken tek şey inen dosyaya tıklayıp ileri demek gerisini avg hallediyor. Sistem taramasını programı yüklendikten sonra otomatik olarak yapacak ve size soracaktır. Virüs buldum ne yapayım diye. Bu uyarıya remove diyerek virüsleri silebiliriz.

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>