Ücretsiz Antivirüs Avira Nasıl Yüklenir?

Merhaba Arkadaşlar;

Bilgisayarlarımıza oldukça fazla zarar veren ve bazı durumlarda bilgi ve belgelerimizin kaybolmasına sebep olan virüsleri ücretsiz olarak nasıl engelleyebiliriz onu anlatmaya çalışmıştık. Ücretsiz antivirüs programlarından birkaç tane örnekler vermiş ve bunların içinde avira ücretsiz antivirüs programını da tanıtmıştık.

Bugün sizlere ücretsiz bir antivirüs programı olan Avira’ nın kurulumu anlatmaya çalışacağım. Arkadaşlar her zaman söylediğim gibi bu tarz ücretsiz programları indirmek için her zaman resmi sitesine gitmekte yarar olduğunu düşünüyorum.

Ücretsiz Antivirüs Avira İndirme ve Bilgisayara Kurma

Arkadaşlar google a avira yazıp en üstte çıkan bağlantıya tıklıyoruz.

avira

 

Burada en üst bağlantıya tıkladıktan sonra aviranın resmi sitesine gidiyoruz.

 

avira2

 

Burada download simgesine tıkladıktan sonra sol alt köşeye 4.4 mb büyüklüğünde bir dosya inecek takip ediyoruz.

avira3

 

Arkadaşlar bu avira dosyası indikten sonra sizin yapmanız gereken tek şey inen dosyaya tıklayıp ileri demek gerisini avira hallediyor. Sistem taramasını programı yüklendikten sonra otomatik olarak yapacak ve size soracaktır. Virüs buldum ne yapayım diye. Bu uyarıya remove diyerek virüsleri silebiliriz.

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>