Ücretsiz Yazı Karakteri Font Gösterici Program

Merhaba Arkadaşlar;

Çoğu zaman bilgisayarda tasarım bazından bir şeyler hazırladığımızda en çok kullandığımız öğelerin başında yazı fontu dediğimiz yaz karakterleri gelmektedir. Yazılarımıza verdiğimiz farklı yazı stilleri ile tasarımlarımıza değişik efektler katmaktayız. Bugün sizlere ücretsiz font gösterici bir programın kurulumu ve kullanımını anlatmaya çalışacağım.

Program çok basit ve kullanışlı ve tamamen yerli üretimdir. İsmi Font Gösterici olan bu program sizin bilgisayarınızda bulunan tüm yazı fontlarını istediğiniz bir yazı üzerinde nasıl olduklarını gösterir.

Bazı durumlarda kullanmış olduğu örneğin word ve ps dosyalarında fontlar arasında geçişlerde sıkıntılar yaşanmaktadır. Örneğin türkçe karakter sorunlarında, bu programda bu sıkıntılar minimum seviyeye indirilmiştir.

font_gosterici

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz fontları yazı karakterlerini en uygun şekilde italik altı çizili ve kalın olarak gösterebilmektedir.

Programın İndirme bağlantısıÜcretsiz Font Gösterici Program

 

Programdan harika şeyler beklemeyin ancak bu program kendi alanında sözü sayılır bir ücretsiz program. Tüm sorularınız ve anlayamadığınız noktalar için lütfen bizlere yorum bölümünden ulaşınız.

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>