WordPress Sitenizde Popup Reklam Oluşturun

Merhaba Arkadaşlar;

Bir çok internet sitesinin en önemli gelir kaynaklarından biri mutlaka reklamlardır. Bu yüzden tasarımcılar farklı farklı reklam türlerine sitelerinde yer vermektedirler. Bugün sizlere anlatmak istediğim konu da bununla alakalı.

WordPress de oluşturduğumuz bir siteye ilk açılış ekranında ya da farklı herhangi bir sayfada nasıl popup reklam oluşturabiliriz.

Ya da başka bir tabirle wordpress siteye açılır pencere reklamlarını nasıl oluşturabiliriz.

Arkadaşlar wordpress de oluşturduğumuz sitemize popup reklam eklemek için wordpress eklentilerinden bir tanesi kullanacağız. Bunun için alt tarafta vermiş olduğu bağlantıya tıklayarak eklentiyi bilgisayarımıza yükleyelim.

Milat Jquery Popup İndirme Linki

Eğer indirme işlemini başarı ile gerçekleştirdiyseniz. Şimdi wordpress admin panelimize iriş yaptıktan sonra Sol taraftaki menüden Eklentiler bölümüne giriyoruz.

popupreklam

 

Yeni Ekle bağlantısına tıklıyoruz ve yeni gelen sayfada eklenti yükle seçeneğine tıklıyoruz.

Popup reklam oluşturan eklentiyi wordpress sitemize eklemek için Dosya seç bölümünden bilgisayara indirmiş olduğumuz dosyayı seçiyoruz.

popupreklam2

 

Dosya seçme işlemi bitince Şimdi Kur ve Eklentiyi Etkinleştir seçenekleri ile de eklentimizi başarılı bir şekilde etkinleştiriyoruz.

Şimdi gelelim Milat Jquery Automatic Popup Ayarlarını nasıl yapacağız.

popupreklam3

 

Arkadaşlar yine sol tarafta bulunan Ayarlar menüsünden en alttaki Milat Popup’ a tıklıyoruz. Şimdi göstermek istediğimiz reklamın resim dosyasını seçerek ve bu resme bağlantı vererek reklamımızı oluşturuyoruz.

popupreklam4

 

 

Konu ile ilgili anlaşılamayan ya da yapamadığınız bir durumda yorum bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş...

Yayın Tarihi Yazar: BilgeSite

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>